חייג עכשיו: 052-6415354

חשמלאי בחולון

נתי שמש- חשמלאי ראשי והנדסאי חשמל מס רישיון 980091. חברת שמש חשמל מבצעת את כל עבודות החשמל לבית ולעסק, ביניהן גם שירות תיקונים מיידי 24/7. השירותים כוללים את כל תיקוני החשמל: תיקון קצרים, בדיקות הארכה, התקנת לוח חשמל, חיווט, העברת בדיקת חברת חשמל, הגדלת זרם בבית, עבודות תשתית התקנת גופי תאורה בדיקות תקינות הארכה ראשית, הגלדת חיבור חד פאזי /תלת פאזי ועוד. לחברה וותק וניסיון מעל 8 שנים בתחום שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. לצפייה בהמלצות לחצו כאן לפרטים חייגו 052-6415354 ואני בדרך אליכם!

חולון היא עיר מרכזית למדיי בארץ, ובה פועלים אנשי מקצוע רבים – אינסטלטורים, נהגי מונית וכמובן גם חשמלאים. חשמלאי בחולון הוא אדם מבוקש. פעמים רבות יש צורך בשירותיו המקצועיים כדי לטפל בבעיה ולהמשיך את השגרה. חברת סניטרוניקס שמש חשמל שמה לעצמה למטרה להיות זמינה לקריאתו של כל לקוח בכל עת. נוסף על כך, מדובר בחברה מקצועית המספקת שירותים מגוונים ואיכותיים.

אילו שירותים מציע חשמלאי בחולון

חשמלאים בחולון מציעים מגוון רחב של שירותים לאנשים פרטיים ולבתי העסק. אלה כמה מבין השירותים הנפוצים יותר:

 • החלפת לוחות חשמל – ישנם אנשים שבטוחים כי כאשר קופץ החשמל כל שעליהם לעשות הוא לגשת לארון החשמל, למצוא את השאלטר המתאים בלוח החשמל וללחוץ עליו. לעתים זה עובד ופעמים אחרות יש צורך בעזרתו של חשמלאי מקצועי אשר יכול לבצע החלפה של לוח החשמל.
 • הגדלת החיבור – לעתים יש צורך להגדיל את החיבור לתלת פאזי. כשמבצעים שיפוצים, למשל, זוהי הזדמנות טובה לקרוא לחשמלאי מקצועי אשר יוכל לבצע את העבודה.
 • איתור הקצר – אם נמאס לכם להרים את השאלטר של ארון החשמל בכל פעם שאתם מדליקים את הקומקום או אם בבניין שלכם התרחשה שריפה כתוצאה מקצר, זה הזמן לקרוא לחשמלאי שיטפל בבעיה.
 • אישור תקינות חשמל – בתי עסק צריכים לעמוד עם היד על הדופק לא רק כאשר מדובר בתשלומי משכורות העובדים שלהם, אלא גם כאשר מדובר בבטיחות המבנה. אחת הבעיות הגדולות יותר היא עניין בטיחות החשמל. חברת חשמל מקצועית יכולה לבצע בדיקת תקינות.
 • התקנת גופי תאורה – מעוניינים להתקין בביתכם תאורת גבס? כדאי להזמין חשמלאי בחולון אשר יוכל לבצע את העבודה במיומנות.

החשמלאי המקצועי שיבוא לעשות סדר בבלגן

בחשמל, כמו בכל דבר, יש צורך בעזרתו של מקצוען, בייחוד כאשר מתעסקים בתיקונים שעלולים לעלות בחיי אדם אם לא מבצעים אותם נכון. לפיכך, לפני שאתם פונים לחשמלאי הראשון שאתם רואים באתר האינטרנט, כדאי לברר עליו פרטים נוספים. ראשית, רצוי שהחשמלאי העומד בפניכם יהיה חשמלאי מוסמך, כלומר חשמלאי אשר רשאי לבצע עבודות בטווח של 80 אמפר. שנית, כדאי לברר עם הסביבה הקרובה לגבי חשמלאי מומלץ.

חשמלאי בחולון זמין עבורכם 24/7

חשמלאי מוסמך בחולון

תפקידיו של חשמלאי בחולון כוללים, בין היתר, הוספת נקודות חשמל, איתור ותיקון קצרים, בעיות עומס ועוד. בהתאם לכל זאת, על החשמלאי להחזיק בהכשרה ובהשתלמויות הנדרשות, לצד הניסיון והבנה מעמיקה בכל נושא ונושא הקשור לעבודות חשמל. זקוקים לשירותיו של חשמלאי? בין אם מדובר בבעיות חשמל בבית או בעבודה, חברת סניטרוניקס שמש חשמל תשמח לסייע לכם בכך ולהציע את פתרונות המתקדמים ביותר לבעיות החשמל.

תפקידיו של חשמלאי בחולון

חלפו להם הימים בהם השתמשנו בנרות כדי להביט סביבנו. כיום, כל עיר קטנה וגדולה מחוברת לחשמל ובכך מתאפשרת רמת חיים גבוהה. עם זאת, וככל שאנו תלויים בחשמל, כך נרגיש חסרי אונים כאשר תהיה תקלה. באילו מקרים ניתן לקרוא לחשמלאי שיסייע לנו?

 • הוספת נקודות חשמל – קניתם מכשיר חשמלי לאחרונה? כדי שתוכלו להיעזר בו, יהיה עליכם לחבר אותו לנקודת חשמל. אינכם מוצאים כזו בכל הבית? בשלב כזה, יש לפנות אל חשמלאי שיידע להתקין עבורכם נקודת חשמל. תהליך עבודה זה כולל, בין היתר, את המיקום המתאים ביותר לנקודת החשמל. בנוסף, עליו לקחת בחשבון האם ישנם מכשירי חשמל בקרבת מקום והאם צפויים עומסים בשל מיקומה של נקודת החשמל החדשה. התקנתה של נקודת חשמל תתבצע, לרוב, על ידי חציבה בקיר – וזאת כדי להעביר את שלל החוטים הרלוונטיים.
 • איתור ותיקון קצרים – קצרים חשמליים הם, ללא ספק, אחת התקלות הנפוצות ביותר. קצר חשמלי נגרם, לרוב, בשל בלאי. כלומר, לעיתים קרובות נתלש חוט חשמלי ממקומו ולעיתים הוא אף נשרף. כתוצאה מכך, הוא משפיע לרעה על איכות התאורה בתוך המבנה.

חשמלאי בחולון – ביצוע עבודות חשמל מקצועיות

כדי שנוכל לחזור לראות טלוויזיה או לקרוא היטב, על מערכת החשמל בביתנו לפעול כראוי. זקוקים לעבודות חשמל דחופות? צוות העובדים של חברת סנטירוניקס שמש חשמל ישמחו לסייע לכם. בין אם מדובר באיתור קצרים חשמליים ותיקון מקצועי, הוספה של נקודות חשמל חדשות ועוד – נעמוד לרשותכם בכל פניה ובקשה הקשורה לעבודות חשמל.

חשמלאי בחולון - ביצוע עבודות חשמל מקצועיות

חשמלאים מוסמכים בחולון מחכים לקריאה שלכם

חברת "סניטרוניקס שמש חשמל" מעמידה לרשותכם את שירותיו המקצועיים של חשמלאי בחולון. כך שאין סיבה לדאגה, אתם תוכלו לפנות בכל עת לחברתנו ואנו נקפיד על ביצוע כל עבודה דרושה באופן המקצועי ביותר. חברתנו מעניקה שירותי תיקונים 24 שעות ביממה, כך שגם במידה ואתם חווים תקלה פתאומית בלוח החשמל שלכם באמצע הלילה, אנו נוודא כי איש מקצוע יגיע לביתכם במהרה ויטפל בתקלה במקצועיות ובמסירות.

מי בכלל זקוק לשירותיו של חשמלאי בחולון?

כולם כבר יודעים כי החשמל הוא חלק בלתי נפרד מהחיים וכי לא נוכל לדמיין אותם בלעדיו. כך שאין זה מפתיע לגלות כי כל אדם באשר הוא, בין אם בעבודה או בבית, עשוי יהיה להזדקק לשירותיו של חשמלאי בחולון.

 • אנשים פרטיים – בעיית חשמל אשר מתגלה בבית דורש את מעורבותו וטיפולו המסוק של איש מקצוע מוסמך. בין אם בעיה בהארקה בבית או צורך בהתקנה של שקע כוח, הרי שחברתנו תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל.
 • משרדים – בדיוק כמו הבתים הפרטיים, כך גם המשרדים עשויים לסבול מתקלות חשמל. במידה ובית העסק שלכם סובל מבעיה באספקת החשמל, חברתנו תגיע למקום במהרה, תאפיין את הבעיה בצורה מדויקת ותתאים לה את הפתרון הנחוץ.
 • חברות קבלנים – קבלנים עובדים בשיתוף פעולה מתמיד עם אנשי מקצוע שונים, לרבות החשמלאים. שת"פ זה הינו חיוני ודורש את מעורבותם של החשמלאים המורשים והמנוסים ביותר לשם התקנת נקודות חשמל שונות בתוך המבנה החדש עצמו, זאת ברמת הדיוק הגבוהה ביותר.

"סניטרוניקס שמש חשמל" – מקצועיות ללא פשרות

חברת "סניטרוניקס שמש חשמל" שמה לה לדגש את ביצוע עבודתה בצורה המקצועית ביותר, זאת תוך מתן היחס האישי והאדיב ביותר בעבור כל לקוח ולקוח, זאת בין אם מדובר על לקוח עסקי או פרטי. חברתנו זמינה לכם בכל שעה ותסייע באבחון מדויק של תקלות והתאמת פתרונות יעילים בעבורן. צרו קשר כבר היום והבטיחו את קבלת השירות המקצועי ביותר בתחום.

 

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל