חייג עכשיו: 052-6415354

בעיות עומס

אחת הבעיות הטורדניות ביותר בגינן נרוץ בהיסטריה לחפש אחר חשמלאי, היא הבעיה המוכרת כל כך אותה ודאי אתם מכירים מהמשפט "שוב קפץ החשמל!". הבתים המודרניים מאובזרים במוצרי חשמל רבים החל ממחשבים, טלוויזיות, מכונות כביסה, תנורים ועוד מכשירי חשמל נוספים היוצרים בעיות עומס על המערכת כאשר הם פועלים במקביל זה לזה. בנוסף, גם מכשירי חשמל תקולים או שקעים הרוסים, יוכלו לגרום לקצרים.

בדומה לכל מערכת אחרת, גם למערכת החשמל יש קו אדום, כך שברגע שכמות המתח חוצה אותו, המפסק שמטרתו למנוע הרס של המערכת, קופץ על מנת להתריע על עומס.

מה עושים במקרה של בעיות עומס

אם נוצר חשש שישנן בעיות עומס בביתכם, קיימות שתי אפשריות פעולה, כאשר אחת עדיפה הרבה יותר מהשנייה:

  • מסתדרים לבד – זו האופציה הפחות מומלצת, בייחוד אם אין לכם ניסיון או לפחות ידע בסיסי בעניין. במקרה זה יש לנתק את כל מכשירי החשמל בבית או באזור הספציפי בו קפץ החשמל, כולל כבלים מאריכים וכל השקעים ללא יוצא מהכלל. אחד אחד, מרימים את המפסקים ובודקים האם המכשירים נדלקים ומה בעצם גורם לקפיצת המפסק.
  • קוראים למומחים – כשזה מגיע לתקלות חשמל, אין כמו בעל מקצוע אמין וותיק בתחומו, שיוכל צ'יק צ'ק לטפל בבעיה ולחזיר את חייכם לשגרה. גם אם זה נראה לכם כמו טרחה, הרשו לנו לחזק את הטענה ולומר שבכל זאת עליכם לזכור שחשמל עלול לסכן אתכם, על אחת כמה וכמה אם אין בידכם הידע הנדרש לטיפול בבעיה.

סניטרוניקס שמש חשמל – מומחים בתקלות חשמל!

נעים מאוד, אנו בחברת סניטרוניקס שמש חשמל שמחים שהגעתם אלינו, ושמחים עוד יותר על ההזדמנות להגיע עד אליכם ולהעניק לכם את אחד משירותי החשמל המתקדמים והמקצועיים שלנו. אין צורך לאבד את הראש בגלל בעיות חשמל, כל שעליכם לעשות זה רק ליצור עמנו קשר!

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל