חייג עכשיו: 052-6415354

חשמלאי רמלה

נתי שמש- חשמלאי ראשי והנדסאי חשמל מס רישיון 980091. חברת שמש חשמל מבצעת את כל עבודות החשמל לבית ולעסק, ביניהן גם שירות תיקונים מיידי 24/7. השירותים כוללים את כל תיקוני החשמל: תיקון קצרים, בדיקות הארכה, התקנת לוח חשמל, חיווט, העברת בדיקת חברת חשמל, הגדלת זרם בבית, עבודות תשתית התקנת גופי תאורה בדיקות תקינות הארכה ראשית, הגלדת חיבור חד פאזי /תלת פאזי ועוד. לחברה וותק וניסיון מעל 8 שנים בתחום שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. לצפייה בהמלצות לחצו כאן לפרטים חייגו 052-6415354 ואני בדרך אליכם!

כשיש קצר חשמלי, ריח שרוף הנודף מארון החשמל או הפסקת חשמל ארוכה בשיא החורף בבניין שלכם בלבד, חשוב להזמין את שירותיו של חשמלאי רמלה. חברת סניטרוניקס שמש חשמל היא חברה הפועלת במקצועיות ובאמינות כדי לספק ללקוחותיה את השירותים הטובים ביותר. כשיש לכם בעיה דחופה באספקת החשמל, אין סיבה שתחכו. פנו לחברה המקצועית וקבלו מענה מהיר ומיומן עוד באותו היום. כי כשאנשים מיומנים ומנוסים נמצאים בתפקיד – השמים הם הגבול.

חשמלאי רמלה – אילו תיקונים הוא מבצע

חשמלאי רמלה מבצע מגוון רחב של תיקונים. אלה כמה מבין הנפוצים שבהם:

 • חשמלאי בבית עסק – כדי לנהל את העסק שלכם אתם זקוקים לאישורו של חשמלאי. אכן, חשמלאי מוסמך רשאי לבצע בדיקת בטיחות, לבחון את מערכת החשמל שלכם ולוודא שהמקום שאליו מגיעים העובדים שלכם מדי בוקר הוא בטיחותי.
 • בדיקת לוחות חשמל – תקלות רבות עלולות להיווצר בלוח החשמל. אחד הפיוזים שלו עלול להישרף ובכך לגרום לריח של שריפה בכל רחבי המסדרון או חדר המדרגות, או שהרכיבים של לוח זה עלולים להינזק עקב פגעי קורוזיה. רק חשמלאי מוסמך רשאי לבצע החלפת לוחות חשמל.
 • בדיקה של תקינות הארקה – ביצוע הארקה נכון הוא אחת הפעולות החשובות ביותר שיכולות להציל חיים. כאשר לא מתבצעת הארקה באופן מקצועי, הדיירים השוהים בבניין חשופים לסכנה תמידית ועלולים להינזק ממכות חשמל. חברה מקצועית מבצעת בדיקה של הארקה כדי לוודא שהכול תקין.
 • מאתרים את הקצר – חשמלאי מוסמך יכול לאתר בקלות ובמהירות את הקצר הבעייתי אשר עלול לגרום לשריפה או להפסקות חשמל ארוכות.

חשמלאי רמלה מקצוען ואמין לשירותכם

תחום החשמל הוא תחום נרחב. למעשה, אנו יודעים להשתמש בחשמל אך גם הפיזיקאים הגדולים ביותר אינם יכולים לתאר את דרך פעולתו של החשמל במדויק. אף על פי כן, הוא משמש אותנו בכל ואיננו יכולים לתאר לעצמנו יום שבו לא נוכל להדליק את הקומקום הביתי כדי לחמם קפה של בוקר או לראות טלוויזיה בשעות הערב. לפיכך, כאשר יש תקלה בארון החשמל או באספקת החשמל הכללית, חשוב לפנות לחברה מקצועית אשר שולחת חשמלאי רמלה תוך זמן קצר.

חשמלאי רמלה לכל עבודות החשמל בבית או בעסק

חשמלאי מוסמך רמלה

כדי להגיע אל חשמלאי רמלה מקצועי ומנוסה, עליכם לברר מספר דברים: ראשית, עליכם לברר האם הוא מחזיק בתעודת חשמלאי מוסמך. בנוסף, עליכם לשאול אותו מהו הוותק שלו ומה כולל הניסיון שלו בכל הנוגע לתיקון מערכות חשמל ביתיות ותעשייתיות. שאלות אלו ואחרות יבטיחו לכם כי האדם העומד מולכם הינו בעל מקצוע אמין ומיומן. בין אם מדובר בביקורות חשמל תקופתיות, אישור לעסקים על תקינות החשמל או אבחון בעיות אחרות וטיפול בהן – חברת סניטרוניקס שמש חשמל תשמח לסייע לכם בכך.

חשמלאי רמלה: להבין לעומק טעויות נפוצות

מערכת החשמל הפכה לחלק חשוב ומשמעותי בחיינו – בכך אין כל ספק. עם זאת, רבים מאתנו לא מודעים לסכנות השונות שיכולות להיווצר אצלנו בבית – ממש מתחת לאף:

 • קרינה בארונות החשמל – ארון החשמל הינו המסגרת בה מותקנים הרכיבים של לוחות החשמל. בין אם הם קטנים או גדולים, ארונות אלו עשויים, לרוב, עץ, פוליאסטר ופח. לא רבים מודעים לכך, אבל ארונות אלו נושאים מספר סכנות, כאשר אחת מהן היא קרינה. כלומר, בהתאם לעוצמת הזרם החשמלי – כך יגדל השדה המגנטי בארונות החשמל. כאשר ארונות אלו מוצבים לצד בתים ובנייני מגורים, חשיפה זו יכולה להוביל לתוצאות בריאותיות לא חיוביות.
 • חיבור מספר מוצרים חשמליים לאותה נקודת חשמל – בבתים ועסקים רבים מתבצעת פעולה זו מדי יום ביומו – אך מדובר בטעות הרסנית. בין אם מדובר במכשירים כדוגמת טוסטר, קומקום ועוד – מומלץ לא לחבר ולהפעיל אותם יחדיו. התוצאה, בהתאם, לא תהיה סימפטית במיוחד שכן התקע המחובר לשקע ייצור התנגדות ויתחמם. כך, זה רק ענין של זמן עד שהמכשירים יפסיקו לעבוד – לצד הופעתן של תקלות נוספות.

לרכוש ידע על מערכת החשמל בבית – ולשמור על שגרה מבורכת

הסביבה ביתית שלנו עמוסה בסכנות ותקלות כתוצאה ממערכת החשמל: החל מסכנת התחשמלות ועד הופעתם של קצרים חשמליים, עלינו להקפיד על התנהגות נאותה – כך שבעיות אלו לא יחזרו שוב. משום שידע הוא כוח, מומלץ לפנות אל חברת סניטרוניקס שמש חשמל: אנו מעסיקים חשמלאים והנדסאים שיאבחנו ויטפלו בבעיות החשמל בביתכם – והרבה מעבר לכך. נשמח, כמובן, גם להסביר לכם על שימוש נכון במערכת החשמל הביתית שלכם. כך, תוכלו לשמור על שגרת חיים רגילה וללא כל הפרעה.

חשמלאי רמלה 24/7 לכל תיקוני החשמל

חשמלאים ברמלה זמינים עבורכם 24/7

במידה וגם אתם מצאתם את עצמכם מחפשים אחר חשמלאי רמלה, ככל הנראה אתם עומדים בפני בעיה כלשהי במערכת החשמל בביתכם או בעסק שלכם. חברת סניטרוניקס שמש חשמל, שמחה לעמוד לשירותכם ולסייע בהשלמת כל עבודות החשמל לבית ולעסק בצורה המקצועית והמדויקת ביותר. חברתנו מעניקה שירות תיקונים מיידי 24 שעות ביממה, וכך למעשה מבטיחה לעמוד לצדכם גם במצבים מורכבים בהם מתגלה תקלה מסוימת דווקא מחוץ לשעות העבודה הרגילות.

אילו תחומים כוללים תחומי העיסוק של חשמלאי ברמלה?

עבודתו של חשמלאי רמלה הינה מורכבת מעיסוק בתחומים מגוונים, אשר כוללים בין היתר גם את הנקודות הבאות:

 • תיקון והחלפת לוחות חשמל
 • הגדלת חיבור חד/תלת פאזי
 • הוספת נקודות חשמל
 • בדיקת תקינות הארקה ראשית
 • בעיות עומס
 • איתור ותיקון קצרים
 • התקנת גופי תאורה וחימום
 • עבודות תקשורת, פיקוד ובקרה
 • אישור לעסקים על תקינות החשמל
 • ועוד…

חשוב לציין כי אמנם קיימים לא מעט חשמלאים באזור, אך חשוב יהיה לוודא כי זה אשר בשירותיו אתם מעוניינים, הוא אכן איש מקצוע מנוסה אשר מקפיד על ביצוע של עבודה מקצועית ומדויקת שלא תעלה לכם ביוקר. שאלו אותו אודות ניסיונו בתחום, בקשו ממנו להציג את התעודות הנדרשות ואל תוותרו על חיפוש אחר המלצות ברחבי האינטרנט.

עושים את הבחירה המקצועית – בוחרים ב"סניטרוניקס שמש חשמל"

חברת "סניטרוניקס שמש חשמל" מספקת פתרונות מקצועיים בעבור כל בעיות החשמל מסביב לשעון, זאת הן ללקוחות פרטיים והן לעסקיים. בכך מצב בו אתם מגלים תקלה במערכת החשמל שלכם, אל תנסו להתמודד עמה בכוחות עצמכם. צרו קשר עם חברתנו ואנו נגיע במהרה ונספק את הפתרונות המתאימים לטיפול מקצועי בבעיה. חברתנו מנוהלת על ידי נתנאל שמש, הנדסאי חשמל וחשמלאי מוסמך, אשר בעל ניסיון של למעלה מ- 5 שנים בתחום שישמח לעמוד לשירותכם ולסייע במציאת הפתרון המדויק והיעיל ביותר בעבור כל בעיה או תקלה אשר מתגלה.

חשמלאי בודק רמלה

כולנו משתמשים באנרגיית החשמל בכל יום ובכל שעה ולמעשה, היא חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. יחד עם זאת, החשמל עלול להיות גם מאוד מסוכן, אם לא יודעים כיצד להתנהל אתו ובדיוק בגלל זה חשוב תמיד לפנות לחשמלאי מורשה לטיפול בכל מה שנוגע למערכת החשמל וכאן נסביר איך לבחור חשמלאי רמלה ולמה כדאי לשמור את המספר של סניטרוניקס שמש חשמל!

כך תבחרו חשמלאי רמלה!

לא משנה אם אתם צריכים חשמלאי לצורך תיקון של תקלה במערכת החשמל או לצורך שינוי, תכנון שלה או כל דבר אחר. ברגע שנדרשת עבודת חשמל, יש לפנות לחשמלאי ולא פחות חשוב מכך – שהוא יתאים לצרכים שלכם ויעמוד בדרישות החוק. לפניכם הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת חשמלאי:

 • רישיון – כל חשמלאי חייב להחזיק ברישיון חשמלאי בתוקף בעת ביצוע כל עבודת חשמל שהיא. למעשה, ביצוע עבודת חשמל ללא רישיון חשמלאי בתוקף מהווה עבירה פלילית!
 • הסמכה – תחום החשמל הוא תחום מאוד רחב ולכן יש בו סוגים שונים ודרגות שונות של הסמכה. כאשר מזמינים חשמלאי לביצוע עבודת חשמל חשוב לוודא, שיש לו את ההסמכה הדרושה לביצוע העבודה הספציפית. את הבדיקה ניתן לעשות באמצעות בדיקת רישיון החשמלאי שלו והשוואה לכתוב באתר של משרד התמ"ת.
 • זמינות – פרט חשוב נוסף בבחירת חשמלאי הוא הזמינות שלו. זאת, משום שכאשר יש תקלה במערכת החשמל, יש לה השפעה רבה על איכות החיים שלנו ומן הסתם, כל אחד מאתנו ירצה לטפל בה בהקדם האפשרי כדי לאפשר חזרה מהירה לשגרה.

לוקחים את החשמל ברצינות

אנחנו, בסניטרוניקס שמש חשמל, מבינים את המשמעות של עבודה עם חשמל ולכן אין אצלנו פשרות על מקצועיות ועל איכות בעבודה. כשאתם מתקשרים אלינו להזמין חשמלאי רמלה אתם יכולים להיות בטוחים, שהחשמלאי שיגיע אליכם הוא מקצועי ומורשה לעסוק בעבודת החשמל הרצויה לכם ולא פחות חשוב מכך – גם מנוסה בסוגים רבים של עבודות חשמל. בנוסף, אנו מציעים גם שירות של חשמלאי 24 שעות, כדי להציע ללקוחותינו זמינות מלאה לטיפול מהיר בתקלות האפשריות השונות במערכת החשמל הביתית.

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל